Köpekten kaçarken kamyonetin çarptığı Eren’in babası konuştu

Olay, 24 ekim günü saat 18.30 sıralarında Cumhuriyet Mahallesi, 5005 Sokak’ta meydana geldi. Eren Kılınç, unlu mamuller satışı yapan dükkandan ekmek alıp konuta dönerken sokak köpeğinin saldırısına uğradı. Yaralanıp, panikle kaçmaya çalışan Eren’e yoldan geçen kamyonet çarptı.

Kamyonetin şoförü tarafından Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi’ne götürülen Eren, ağır bakım ünitesinde tedaviye alındı. Kılınç’ın köpekten kaçtığı ve kamyonetin çarptığı anlar, bölgedeki güvenlik kameralarına yansıdı.

BİLİNCİ KAPALI TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Yoğun bakımda 10 gündür tedavi gören ve şuurunun kapalı olduğu belirtilen Eren’in ailesi, hastane önünde oğullarından gelecek güzel bir haber bekliyor. Umutlarını kaybetmediklerini belirten Yücel Kılınç, “Oğlum kapımızın önündeki unlu mamuller satışı yapan dükkandan ekmek alıp meskene döndüğü sırada gerisinden bir köpek geliyor. Panikle meskene değil de kendini yola atıyor. O sırada bir kamyonet çarpıyor. O günden beridir de ağır bakımda. Sabırla gözüne açacağı günü bekliyoruz” diye konuştu.

‘ÖLÜP ÖLÜP DİRİLİYORUM’

Hastane bahçesinden yetkililere davette bulunan Kılınç, “Allah kimseyi evladıyla sınamasın. Oğlumun vakitle kendini toparlayacağına inanıyorum. Sabırla bekliyoruz. Başımıza gelenleri oburlarının da yaşamaması için yetkililerden sokaktaki köpeklerine karşı tedbir almalarını istiyoruz. 10 gündür hastanede oğlumdan gelecek güzel bir haber beklerken, ölüp ölüp diriliyorum” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir